Mis teenus täpsemalt on hammaste sügavpuhastus? - Kliinik32

Mis teenus täpsemalt on hammaste sügavpuhastus?

Mis teenus täpsemalt on hammaste sügavpuhastus?

Hammaste tervis ja puhtus on oluline igaühele. Seetõttu soovitame lisaks regulaarsele iga-aastasele hammaste kontrollile hoolitseda kogu suuõõne eest hammaste sügavpuhastuses.

Hammaste sügavpuhastus on hea lahendus kõigile, kes soovivad säilitada oma nooruslikku naeratust veel pikaks ajaks suhteliselt kerge vaevaga – käies vähemalt korra aastas hammaste sügavpuhastuses ning järgides meilt saadud näpunäiteid. Juhime siiski tähelepanu, et hammaste sügavpuhastus sobib vaid neile patsientidele, kellel ei ole kaugelearenenud igemepõletikku ehk gingiviiti või hambaümbruse põletikku ehk parodontiiti. Kui patsiendil on aga diagnoositud kas gingiviit või parodontiit, on esmalt vajalik ravi parodontoloogi juures.

Sügavpuhastuse protseduuri järel on hambad ideaalselt puhtad ning Teil on kergem ja mugavam jätkata igapäevase suuhügieeniga. Hammaste sügavpuhastuses hoolitsevad Teie eest Kliinik 32 suuhügienistid Julia Janpol, Eveli Hark ja Krista Aas.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru