Hambaarst taskus - Kliinik32

Hambaarst taskus

Hambaarst taskus

Kas pärast arsti juures käimist on teinekord tunne, et infot oli palju ja kõik vist ei jäänudki meelde? Patsientide heaolu nimel ja korduma kippuvatele küsimustele kiiremini vastamiseks oleme koostanud videojuhised, mida saate vaadata enne või pärast arstivisiite.

Invisalign kapede kasutamine ja hooldamine

Allolev video aitab selgitada moodsat ortodontiat, kus hambad joondatakse nähtamatult Invisalign kapedega

Vastused saab küsimustele, kuidas kapesid kasutatakse ja hooldatakse, mis on chewies ja kuidas seda kasutada, mis on elastikud ja kuidas neid kasutada, mida näitavad numbrid kape pakendite peal, kui pikalt ühte kapet kandma peab, mida teha, kui kape läheb kaduma, kuidas kapet puhastada, kuidas kapega süüa ja juua, kui kaua kapesid kasutada.

Suuhügienisti nõuanded – hammaste sügavpuhastus

Hammaste sügavpuhastus aitab ennetada hambakivi teket ja igemehaigusi. Hammaste sügavpuhastuse visiidil ultraheli instrumendiga eemaldatakse hambakivi, soodapuhastusega hambakatt ja pigment, pastapuhastusega poleeritakse hambad.

Hammaste sügavpuhastus paneb suu särama. Suus on hea ja siidine tunne, hambad on pärast puhastust nagu pärlid.

Allolevas videos suuhügienist selgitab, kuidas hoida hambaid pärast hammaste sügavpuhastust ja kui tihti peaks suuhügienisti külastama. 

Enne ja pärast kirurgilist protseduuri

Hambaravis kirurgilisteks protseduurideks on hammaste eemaldamine, hammaste operatsiooni teel eemaldamine, tarkusehamba eemaldamine, tsüsti eemaldamine, hamba juuretipu eemaldamine, huulekida operatsioon, keelekida operatsioon, implantaatide paigaldamine, pehmete kudede plastilised operatsioonid, luuplastika operatsioonid, hambaimplantaadi lõikus, põskkoopa põhja tõstmine implantatsiooni teel, arenevate hammaste autotransplantatsioon lastel ja noortel.

Allolevas videos näo-lõualuukirurg selgitab, mida peab teadma enne ja pärast kirurgilist protseduuri, millal võib süüa, mida teha vahetult pärast hamba eemaldamist, kas kodune lisaravi on vajalik, kas pärast operatsiooni võib tekkida verevalum, kuidas kodus veritsust peatada, mis on suuavamistakistus ja kui kiiresti see möödub, kuidas on aru saada, et on tekkinud põletik. 


Hambaravi sedatsioonis ja narkoosis

Allolevas videos anestesioloog annab ülevaate, millega on vaja arvestada enne narkoosis ja sedatsioonis hambaravi. Anestesioloog vastab küsimustele kuidas valmistuda, kuidas näeb välja protseduuri päev, mida teha kui peaksite enne protseduuri haigestuma.

Näo- ja suupiirkonna lihaste toonuse tõstmine

Allolevas videos logopeed vastab küsimustele mis on orofatsiaalne müofunsktionaalne teraapia, keda saab terapeut aidata, kas ainult lapsi, milliseid kaebusi on müofunsktionaalse teraapiaga võimalik leevendada või vältida, kuidas toimub teraapia.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru