Juureravi - Kliinik32

Juureravi

Juureravi

Kliinikus kasutame 20-kordse suurendusega Carl Zeissi hambaravimikroskoope, mille abil saame kontrollida patsiendi juurekanalite puhtust, tuvastada võimalikke mõrasid ning hambajuure murde. Mikroskoop võimaldab avastada ka kitsaid lisakanaleid, tänu millele on võimalik ravida juurekanaleid, mida varem peeti läbimatuteks.

Tulemuslikuma ravitulemuse saavutamiseks kehtib meie kliinikus kõrgem juureravistandard, et tagada patsientide turvalisus ja protseduuride puhtus. Juureravis on kasutusel kofferdam, mille abil saab ravitava hamba isoleerida teistest hammastest. Kofferdami kasutatakse ka täidise tegemise ajal ning hammastele kroonide või laminaatide tsementeerimisel.

Ravijuhtumid

33-aastane mees 48-aastane naine – puuduvad hambad 31-aastane mees – parodontiit

MEIE TEENUSED:

Kinkekaart

Esmaabi

Esimene visiit

Suuhügienisti teenused

Juureravi

Igemeravi

Proteesimine

Ortodontia

Implantoloogia

hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Suukirurgia

Röntgenipildid

Logopeedia

Logopeedi teenused

Kliinik 32 meeskonda kuuluvad spetsialiseerunud arstid kõikidest hambaravi valdkondadest.

Meie hambaravikliiniku arstid teevad omavahel tihedat koostööd, et leida igale patsiendile sobivaim ravilahendus.

Kliinik 32 spetsialistid täiendavad end regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel, et olla kursis kaasaegse hambaravi suundadega.

Kliinik 32 visioon on saada unistuste hambaravi meeskonnaks, kes on tuntud keeruliste ravijuhtumite lahendamise poolest, tõstes läbi eduka ravi patsiendi enesehinnangut ja pikendades täisväärtuslikult elatud elu.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru