Ortodontia ja breketid - Kliinik 32

Ortodontia

Ortodontia

Ortodontilise ravi abil suunatakse ruumipuuduses olevad hambad sirgesse joonde, vähendatakse hambavahesid ning taastatakse ka igemehaiguse tagajärjel nihkunud hammaste asendeid. Enne ravi alustamist viib arst läbi uuringud, mille põhjal valib koos patsiendiga parima võimaliku ravilahenduse. Ortodontiline ravi kestab keskmiselt 1,5 aastat ning olenevalt ravi keerukusest ja pikkusest maksab keskmiselt 6500 eurot.

Kliinik 32´s kasutame kõrge kvaliteediga ortodontia tooteid firmadelt 3M ja GC Orthodontics.

Hambumuse korrigeerimiseks on võimalik kasutada ka peaaegu nähtamatuid läbipaistvaid kapesid Invisalign ning vähemärgatavaid keraamilisi breketeid.

Eesti Haigekassa kompenseerib raskete diagnooside korral kuni 19-aastaste laste ortodontilise ravi.

Ravijuhtumid

33-aastane mees 20-aastane naine – sügavhambumus 32-aastane naine – ruumi puudus 29-aastane naine – puuduv hammas 51-aastane naine – igemehaigused

MEIE TEENUSED:

Kinkekaart

Esmaabi

Esimene visiit

Suuhügienisti teenused

Juureravi

Igemeravi

Proteesimine

Ortodontia

Implantoloogia

hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Suukirurgia

Röntgenipildid

Logopeedia

Logopeedi teenused

Kliinik 32 meeskonda kuuluvad spetsialiseerunud arstid kõikidest hambaravi valdkondadest.

Meie hambaravikliiniku arstid teevad omavahel tihedat koostööd, et leida igale patsiendile sobivaim ravilahendus.

Kliinik 32 spetsialistid täiendavad end regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel, et olla kursis kaasaegse hambaravi suundadega.

Kliinik 32 visioon on saada unistuste hambaravi meeskonnaks, kes on tuntud keeruliste ravijuhtumite lahendamise poolest, tõstes läbi eduka ravi patsiendi enesehinnangut ja pikendades täisväärtuslikult elatud elu.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru