Hambaravi - Kliinik32

Hambaravi

Hambaravikeskuses Kliinik 32 leiame ravilahenduse igale suumurele

Pakume patsientidele südamlikku hambaravi, mille planeerimisse on kaasatud spetsialistid erinevatest hambaravi valdkondadest.

Kaasaegne ravitehnoloogia, koolitatud hambaarstid ja naeratusepõhine ravi planeerimine teeb meist ühe hinnatuma interdistsiplinaarse kliiniku Euroopas.

Kliinik 32 missioon on pakkuda hooliva suhtumisega hambaravi patsientidele, kes hindavad läbimõeldud kõrgetasemelisi ravilahendusi.

Teenused

Kinkekaart

Hammaste tervis on oluline igaühele. Kui teie pereliikmel või sõbral on hambamure ning soovite kinkida talle konsultatsiooni või ravi meie hambaarstide juures, on teil võimalik üllatada teda Kliinik 32 kinkekaardiga.

Kinkekaardi väärtuse saate valida ise ning kinkekaarti on võimalik kasutada kõikide meie teenuste juures. Kui soovitud teenuse maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saab patsient puudujääva summa tasuda kohapeal kas sularahas või pangakaardiga. Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.

Kinkekaardi tellimiseks helistage meile telefoninumbril +372 6 32 32 32, Skype’is kasutajal kliinik32  või kirjutage e-posti aadressil info@kliinik32.ee ning andke oma soovist teada. Pärast arve tasumist saadame teile kinkekaardi, mille saate kingituse saajale sobival hetkel üle anda.

MEIE TEENUSED:

Kinkekaart

Esmaabi

Esimene visiit

Suuhügienisti teenused

Juureravi

Igemeravi

Proteesimine

Ortodontia

Implantoloogia

hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Suukirurgia

Röntgenipildid

Logopeedia

Logopeedi teenused

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru