Kinkekaart - Kliinik32

Kinkekaart

Kinkekaart

Hammaste tervis on oluline igaühele. Kui teie pereliikmel või sõbral on hambamure ning soovite kinkida talle konsultatsiooni või ravi meie hambaarstide juures, on teil võimalik üllatada teda Kliinik 32 kinkekaardiga.

Kinkekaardi väärtuse saate valida ise ning kinkekaarti on võimalik kasutada kõikide meie teenuste juures. Kui soovitud teenuse maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saab patsient puudujääva summa tasuda kohapeal kas sularahas või pangakaardiga. Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.

Kinkekaardi tellimiseks helistage meile telefoninumbril +372 6 32 32 32, Skype’is kasutajal kliinik32  või kirjutage e-posti aadressil info@kliinik32.ee ning andke oma soovist teada. Pärast arve tasumist saadame teile kinkekaardi, mille saate kingituse saajale sobival hetkel üle anda.

MEIE TEENUSED:

Kinkekaart

Esmaabi

Esimene visiit

Suuhügienisti teenused

Juureravi

Igemeravi

Proteesimine

Ortodontia

Implantoloogia

hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Suukirurgia

Röntgenipildid

Logopeedia

Logopeedi teenused

Kliinik 32 meeskonda kuuluvad spetsialiseerunud arstid kõikidest hambaravi valdkondadest.

Meie hambaravikliiniku arstid teevad omavahel tihedat koostööd, et leida igale patsiendile sobivaim ravilahendus.

Kliinik 32 spetsialistid täiendavad end regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel, et olla kursis kaasaegse hambaravi suundadega.

Kliinik 32 visioon on saada unistuste hambaravi meeskonnaks, kes on tuntud keeruliste ravijuhtumite lahendamise poolest, tõstes läbi eduka ravi patsiendi enesehinnangut ja pikendades täisväärtuslikult elatud elu.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru