Hambalabor - Kliinik32

Hambalabor

Hambalabor

Parimate hambaravi võimaluste pakkumiseks on väga oluline, et hambaarstid saaksid töötada koos hambatehnikutega. Vahetu koostöö tagab patsiendile kiirema ja kvaliteetsema ravitulemuse.

Kliinik 32 labori hambatehnikud on spetsialiseerunud patsientide loomuliku naeratuse loomisele, mis seavad kõrgemad nõuded hambumuse korrigeerimisele ja esteetilistele lahendustele. Oleme patsientide ravis hambaarstidele partneriks visiooni loomisel, abistame hambumusanalüüsi teostamisel ja visualiseerime digitaalseid tehnoloogiaid kasutades ravilahendusi.

Hoiame end kursis uuemate töövõtete ja materjalidega, omame pikaajalist töökogemust erinevate implantaadisüsteemidega. Hambalaboris on kasutusel kaasaegsed programmid ja tehnika oma ala parimatelt tootjatelt.

Hambalabori teenuseid saavad tellida kõik hambaravikliinikud, tellimuste vormistamiseks palun täitke saateleht, mille leiate siit, kirurgilise kape tellimislehe leiate siit.

Lisainfo telefonil 6 32 32 32 või Skype kliinik32 või e-posti aadressil labor@kliinik32.ee.

Ips Emax kroonid

Ips Emax Laminaadid

Zirkoonium kroonid

Implantaadi kroonid ja sillad

Hambumus- ja valgenduskaped

Opikaped

Esteetilised ja funksionaalsed vahatused

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru