Igemeravi - Kliinik32

Igemeravi

Igemeravi

Igemehaigused on kaariese kõrval teiseks enamlevinud suuõõne haiguseks. Üldistatult võib eristada kahte peamist liiki igemehaiguste vormi: gingiviit ehk igemepõletik ja parodontiit ehk hamba kinnitusaparaati kahjustav põletik.

Igemehaiguste ravi on kompleksne ja pikaajaline. Igemehaiguste ravimisel on oluline arsti ja patsiendi vaheline hea koostöö, pikaajaline ravitulemuste jälgimine ja regulaarsed kontrollid, et peatada haiguse edasine areng ning vältida hammaste kaotust.

Meie kliinikus viiakse igemeravi esmakordsel konsultatsioonil läbi vajalikud uuringud, et kaardistada patsiendi igemete olukord. Konsultatsioonil selgitavad meie hambaarstid patsiendile igemehaiguste tekkepõhjuseid, ravi olemust ning annavad juhiseid haiguse kontrolli alla saamiseks.

Ravijuhtumid

33-aastane mees 51-aastane naine – igemehaigused 48-aastane naine – puuduvad hambad 33-aastane mees – puuduv esihammas 45-aastane naine – puuduvad hambad

MEIE TEENUSED:

Kinkekaart

Esmaabi

Esimene visiit

Suuhügienisti teenused

Juureravi

Igemeravi

Proteesimine

Ortodontia

Implantoloogia

hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Suukirurgia

Röntgenipildid

Logopeedia

Logopeedi teenused

Kliinik 32 meeskonda kuuluvad spetsialiseerunud arstid kõikidest hambaravi valdkondadest.

Meie hambaravikliiniku arstid teevad omavahel tihedat koostööd, et leida igale patsiendile sobivaim ravilahendus.

Kliinik 32 spetsialistid täiendavad end regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel, et olla kursis kaasaegse hambaravi suundadega.

Kliinik 32 visioon on saada unistuste hambaravi meeskonnaks, kes on tuntud keeruliste ravijuhtumite lahendamise poolest, tõstes läbi eduka ravi patsiendi enesehinnangut ja pikendades täisväärtuslikult elatud elu.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru