Röntgenipildid - Kliinik32

Röntgenipildid

Röntgenipildid

Kliinik 32’s on võimalik teha nii 3D-röntgenipilte, panoraamröntgenipilte kui kolju külgülesvõtteid.
Röntgenipiltide tegemisel kasutame uue põlvkonna tehnoloogial põhinevat hambaravi 3D-röntgeniaparaati, mis kasutab kahte kombineeritud süsteemi – täisdigitaalset panoraamvõtet ja 3D võtet ühes seadmes. Kui tavaröntgen näitab pilti kahemõõtmelisena, siis 3D-aparaat võimaldab luua peapiirkonnast kolmedimensioonilise ülesvõtte, näidates täpsemalt erinevaid anatoomilisi struktuure, millega tuleb raviprotseduurides arvestada.

Kasutades suuremat pildivälja, saavad 3D-röntgeniaparaadi abil diagnoosimiseks vajaliku informatsiooni lisaks stomatoloogidele ka näo-lõualuu kirurgid, ilukirurgid, kurgu-nina-kõrvaarstid ja kogu meditsiin, mis on huvitatud pildistatavast piirkonnast ja selle informatsiooni töötlusest spetsiaalse 3D radioloogide programmiga.

MEIE TEENUSED:

Kinkekaart

Esmaabi

Esimene visiit

Suuhügienisti teenused

Juureravi

Igemeravi

Proteesimine

Ortodontia

Implantoloogia

hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Suukirurgia

Röntgenipildid

Logopeedia

Logopeedi teenused

Kliinik 32 meeskonda kuuluvad spetsialiseerunud arstid kõikidest hambaravi valdkondadest.

Meie hambaravikliiniku arstid teevad omavahel tihedat koostööd, et leida igale patsiendile sobivaim ravilahendus.

Kliinik 32 spetsialistid täiendavad end regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel, et olla kursis kaasaegse hambaravi suundadega.

Kliinik 32 visioon on saada unistuste hambaravi meeskonnaks, kes on tuntud keeruliste ravijuhtumite lahendamise poolest, tõstes läbi eduka ravi patsiendi enesehinnangut ja pikendades täisväärtuslikult elatud elu.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru