Hambaravi narkoosis - Kliinik32

Hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Kas Kliinik 32’s pakutakse ravi narkoosis?

Kliinik 32’s on hambaravikirurgia kabinetid, kus saab teostada protseduure ka narkoosis.

Kliinik 32’s on narkoosiaparaat koos integreeritava anesteesiamonitoriga, mille sarnased on kasutusel samuti Eesti suurhaiglates üldmeditsiiniliste lõikuste läbiviimiseks. Patsiendi eest kannavad hoolt anestesioloog ja anesteesiaõde. Pärast operatsiooni saab patsient mugavalt toibuda spetsiaalses ärkamistoas.

Mis on narkoosis hambaravi eelisteks?

Narkoos on patsiendi seisukohast hea just pikematel kirurgilistel protseduuridel, kus lahendame keerulisemaid ravijuhtumeid. Narkoosis hambaravi on heaks võimaluseks ka neile patsientidele, kellel on paaniline hirm hambaarsti ees, kuid enamasti saame patsientide hirmu ja ebamugavust vähendada teiste valutu hambaravi võtetega.

Kas hambaravi narkoosis on ohutu?

Et narkoosis hambaravi oleks patsiendile ohutu, tuleb enne ravi vastata mitmetele üldist terviseseisundit puudutavatele küsimustele ning täita turvalise ravi huvides järgmisi juhiseid:

  1. Operatsioonile tulles ei tohi te põdeda palavikuga haiguseid ega hingamisteede infektsioone.
  2. Tuleb olla söömata ja joomata vähemalt 6 tundi enne operatsiooni.
  3. Võib võtta oma igapäevased ravimid nagu alati, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
  4. Kandke mugavaid riideid.
  5. Leppige lähedase või sõbraga kokku, kes tuleb pärast operatsiooni järgi ning viib teid koju.

Lisaks on Kliinik 32’s olemas patsientide ohutuse tagamiseks elustamisaparaat – automaatne defibrillaator ehk AED aparaat, mis võimaldab seiskunud südamega inimese kiiret elustamist juba enne kiirabi saabumist. Kliinik 32 meeskond on saanud vastava väljaõppe ja koolituse taaselustamise alal.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru