Invisalign kaped - Kliinik32

Invisalign kaped

Invisalign kaped

Invisaligni ravis kasutatakse peaaegu nähtamatuid eemaldatavaid kapesid, mis asendatakse 1-2 nädala tagant uute kapedega. Kaped on valmistatud individuaalselt. Igakordsel kapede vahetusel nihkuvad hambad iga nädalaga järk-järgult paika, vastavalt hambaarsti koostatud raviplaanile.

Invisaligni kapede ravi sobib hästi inimeste igapäevaellu ja jääb teistele enamasti märkamatuks. Invisaligni kapede puhul ei kasutata metalltraate ega breketeid, nii et suuõõne ärrituse oht ja esmaabi vajadus on minimaalsed. Kaped on mugavad kanda ning neid saab söömise ja pesemise ajaks hõlpsalt eemaldada.

Invisaligni kaped on läbipaistvad ja neid on kandmise ajal vaevalt näha, võimaldades korrigeerida hammaste asendeid ilma piinlikkust või kohmetust tekitamata. Mõne tähtsa kohtumise või sündmuse korral võib kaped alati lühikeseks ajaks ära võtta.

Lisaks võimaldab Align Technology ainulaadse ClinCheck® tarkvaraga koostatud virtuaalne raviplaan vaadata, kuidas hambad ravikuuri jooksul järjest liiguvad. See võimaldab juba enne ravi alustamist näha, millised hambad ravikuuri lõpul välja näevad. ClinCheck tarkvara näitajate põhjal valmistatakse konkreetselt igale patsiendile sobivad personaalsed läbipaistvad kaped.

Ortodontias pakutavate võimaluste ring on lai, aga ükski teine ravivahend ei ole nii mugav kui Invisalign. Sageli on Invisalign ravi lühem kui breketravi.

invisalign kaasaegne ortodontia nähtamatud kaped

Invisalign

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru