Mis on hamba laminaadid?

Mis on hamba laminaadid?

Hammaste laminaadid on õhukesed kleebitavad keraamilised hammaste katted, millega saab korrigeerida ja taastada kaunist naeratust. Laminaatidega saab korrigeerida ebaühtlases reas olevaid hambaid, vähendada hammaste vahesid, muuta muutunud värviga hambaid ja katta täidistega hambaid.

Kvaliteetsetest materjalidest tehtud ja hästi paigaldatud laminaadid on kestvad, ei muuda ajaga värvi ja näevad välja teiste hammastega sarnased. Kliinik 32-s kasutame kaasaegseid tehnoloogiaid ja teeme kõik selleks, et hammaste laminaadid oleksid nii loomulikud, et nende eristamine pärishammastest oleks võimatu. Parima tulemuse tagavad fotod patsiendist, täpsed digitaalsed skanneeringud hammastest ja koostöö hambatehnikutega.

Laminaatide kasutamise võimalus sõltub patsiendi suu ja hammaste olukorrast. Laminaatide puhul on vajalik patsiendi oma hammaste vähene lihvimine võrreldes hambakrooniga asendamisega. Lihvimine on vajalik, et tekitada keraamikale ruumi. Pärast laminaatide paigaldamist saab jätkata tavapärase igapäevase suuhooldusega, külastada tuleb regulaarselt suuhügienisti ning hambaarsti.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru