Mis on Invisalign? - Kliinik32

Mis on Invisalign?

Mis on Invisalign?

Invisaligni ravis kasutatakse peaaegu nähtamatuid eemaldatavaid kapesid, mis asendatakse 1-2 nädala tagant uute kapedega. Kaped on valmistatud individuaalselt. Igakordsel kapede vahetusel nihkuvad hambad iga nädalaga järk-järgult paika, vastavalt hambaarsti koostatud raviplaanile.

Lisaks võimaldab Align Technology ainulaadse ClinCheck® tarkvaraga koostatud virtuaalne raviplaan vaadata, kuidas hambad ravikuuri jooksul järjest liiguvad. See võimaldab juba enne ravi alustamist näha, millised hambad ravikuuri lõpul välja näevad. ClinCheck tarkvara näitajate põhjal valmistatakse konkreetselt igale patsiendile sobivad personaalsed läbipaistvad kaped.

Ortodontias pakutavate võimaluste ring on lai, aga ükski teine ravivahend ei ole nii mugav kui Invisalign. Sageli on Invisalign ravi lühem kui breketravi. Invisalign on turul olnud aastaid ja selle abil on parandatud üle 6 miljoni patsiendi naeratuse.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru