Veebibroneering - Kliinik32

Veebibroneering

Veebibroneering

Kliinik 32 veebibroneeringus saab broneerida aegasid esimese visiidi hammaste kontrolliks, suuhügienistide juurde hammaste sügavpuhastuseks ja suukirurgide juurde implantaadi konsultatsiooniks.

Esimene visiit

Suuõõne ja hammaste seisukorra väljaselgitamiseks viib meie hambaarst läbi esmase kontrolli, mis aitab avastada ja ennetada suuremaid hambamuresid.

Vastuvõtt kestab 30 minutit, mille käigus teostab hambaarst patsiendi hammaste ülevaatuse, teeb suuõõnest fotoanalüüsi, vajadusel ka röntgenipildi.

Hammaste kontrolli pakett maksab 50 eurot (panoraamröntgeni vajadusel lisandub 35 eurot).

Veebibroneering

Hammaste sügavpuhastus

Regulaarne hammaste puhastus aitab hoida hambad puhtad ja terved. Soovitame käia hammaste sügavpuhastuses vähemalt korra aastas. Patsientidel, kellel on aga kaugelearenenud igemepõletik ehk gingiviit või hambaümbruse põletik ehk parodontiit, on esmalt vajalik läbida ravi parodontoloogi juures.

Hammaste sügavpuhastuse visiit sisaldab:

  • hammaste soodapesu (airflow), mille käigus eemaldatakse hammastelt hambakatt ja võimalik igemepealne hambakivi ning vähendatakse pigmentatsiooni
  • ultrahelipuhastust, millega eemaldatakse hambakivi ka igeme alt ja hammaste vahelt
  • pastapuhastust ja antibakteriaalse suuveega loputust, mis annavad viimase lihvi hammaste säravale puhtusele ja suu värskusele

Hammaste sügavpuhastus maksab 150 eurot ning visiit kestab orienteeruvalt tund aega.

Veebibroneering

Implantaadi konsultatsioon

Kirurgiliselt paigaldatavaid hambaimplantaate kasutatakse üha rohkem kui kõige kaasaegsemat raviviisi puuduvate hammaste asendamiseks. Kliinik 32’s kasutame hambaimplantaatidena vaid tunnustatud tootjate ja väga head kliinilist ning teaduslikku tuge omavaid implantaatsüsteeme. Oleme Zimmer Biomet implantaadisüsteemi esinduskliinik, samuti kasutame Straumann, Ankylos ja XiVE implantaate.

Implantaadi konsultatsioon maksab 50 eurot.

Veebibroneering

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru