Erioskused - Kliinik32

Erioskused

Vaata videot

Naeratus on iga inimese puhul eriline ja naeratuse taga oleme meie – Kliinik 32


hambaravi

Näeme suurt pilti

Hambaprobleemide ennetamine ja õigeaegne ravi aitab ära hoida suuremaid muresid tulevikus.

Õpetame sulle, millised tervislikud harjumused on hammastele kasulikud, millised on õiged suuhügieenivõtted ja kuidas hoolitseda igemete hea tervise eest.

Tähtsal kohal on fotoanalüüs, mille abil saame anda põhjaliku ülevaate sinu suu olukorrast. Suusisesed fotod on suureks abiks erinevatele hambaravispetsialistidele ravi planeerimisel.

Terviklik raviplaan

Koostame raviplaani, milles aitavad ravilahendusi luua hambaravi erinevate valdkondade spetsialistid. Kaasame ka sind ennast sinu naeratuse loomise protsessi.

Naeratusepõhise ravi planeerimisel kasutame digitaalseid ja protseduurilisi tehnoloogiaid ning visualiseerime sulle võimalikud ravitulemused.

Meie spetsialistide teadmised ja esteetiline tunnetus aitavad saavutada tulemuse, mis läheb kõige paremini kokku sinu näo harmoonia ja isikupäraga.

Oma hammaste hoidmine ja säilitamine

Sinu päris hammastel on meie juures rohkem lootust alles jääda, sest hindame kõrgelt patsientide oma hammaste säilitamist. Meie hambaarstide teadmised ja oskused päästavad hambad ka kõige lootusetumast olukorrast.

  • Kroonilise igemehaiguse korral aitavad tervete hammaste kaotamise ära hoida meie igemeravispetsialistide teadmised ja põhjalikkus igemehaiguse kontrolli alla saamiseseks.
  • Lootusetus olukorras juurepõletikuga hambaid suudavad säilitada meie juureravispetsialistid, kelle kasutuses on kõrgtehnoloogilised Zeissi hambaravimikroskoobid.
  • Hammaste ja hambumuse proteetilisel taastamisel püüame teha muudatusi eelkõige patsiendi oma hammastele materjali lisades, mitte tervet hambakudet eemaldada.
Hambaarst implantaat

Puuduvate hammaste asendamine

Sinu elukvaliteet muutub ning enesekindlus ja rahulolu kasvavad, kui saad tagasi naeratuse. Näeme seda iga päev, et puuduvate hammaste asendamine implantaatidega pakub patsientidele just seda!

Olime Eestis üks esimesi hambaravikliinikuid, kus alustati kohese implantatsiooniga pärast hamba eemaldamist juba samal visiidil.

Meie suukirurgidel on laialdased teadmised ja kogemused erinevate implantaadisüsteemidega ning Kliinik 32 on implantaadisüsteemide Biomet Zimmer ja Straumann BLX esinduskliinik.

Moodne ortodontia

Hambad joonde nähtamatult! Tänapäevaste Invisalign kapedega saame sinu hambumust parandada nii, et see pole silmatorkav.

Kliinik 32 spetsialistid olid esimesed, kes tutvustasid Eestis kapedega ravivõimalust ortodontilises ja esteetilises hambaravis.

Hambaarst

Laste hambatraumad

Kui täiskasvanutel saab kaotatud hammast asendada hambaimplantaadiga, siis kasvueas lapsel ei saa sellist protseduuri läbi viia enne, kui ta saab suureks.

Kliinik 32 näo-lõualuukirurg, ortodont ning proteesiarst leiavad ühiselt lahenduse, kui on juhtunud õnnetu lugu ja laps on kaotanud jääv-esihamba.

Võimalus on tõsta puuduva esihamba asemele mõni väikese patsiendi tagumistest hammastest, tuua see sirgelt ritta ning muuta hamba kuju esihammaste sarnaseks. Leiame ka kõige keerulisemale juhtumile lahenduse!

Aitame hambaravi hirmust üle saada

Patsientidest hoolimist, nende muredega pühendunult tegelemist ja meeldivalt suhtlemist ei saa nimetada erioskuseks, kuid patsientide tagasiside põhjal võib seda Kliinik 32 puhul küll esile tõsta.

Meie kliinikusse satub tihti inimesi, kes kardavad varasemate ebameeldivate kogemuste tõttu hambaarsti külastada. Meie suhtleme patsiendiga, kuulame tema arvamust ja teeme kõik, et ta end meie juures võimalikult hästi tunneks.

Me teame, et järk-järgult edasi liikudes on kindlasti võimalik taastada usaldust hambaarsti vastu.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru