Proteesimine - Kliinik32

Proteesimine

Proteesimine

Proteesimisega on võimalik parandada hammaste esteetikat – värvi ja kuju, korrigeerida hambakrooni defekte, asendada üksikuid puuduvaid hambaid või tervet hammaste rida. Proteesid ei ole igavesed ja tehtud teadlikult nõrgemad, et vältida vigastusi oma hammastele ja teistele suus olevatele kudedele. Parima ravitulemuse tagamiseks on olulisel kohal patsiendi nägu, suud ja hambumust hindav analüüs, mis on aluseks naeratuspõhise ravi planeerimisel.

Kliinik 32’s kasutatakse ravi planeerimisel ja ravitulemuste visualiseerimiseks digitaalseid tehnoloogiaid Digital Smile Design ja cad/cam süsteeme. Kliinikul on oma hambalabor, mis on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga ja kus töötavad kogemustega hambatehnikud, kes annavad tehishammastele pärishammastega kooskõlas loomuliku välimuse.

Kliinik 32 on digitaalse jäljendamistehnoloogia 3Shape esinduskliinik.

MEIE TEENUSED:

Kinkekaart

Esmaabi

Esimene visiit

Suuhügienisti teenused

Juureravi

Igemeravi

Proteesimine

Ortodontia

Implantoloogia

hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Suukirurgia

Röntgenipildid

Logopeedia

Logopeedi teenused

Kliinik 32 meeskonda kuuluvad spetsialiseerunud arstid kõikidest hambaravi valdkondadest.

Meie hambaravikliiniku arstid teevad omavahel tihedat koostööd, et leida igale patsiendile sobivaim ravilahendus.

Kliinik 32 spetsialistid täiendavad end regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel, et olla kursis kaasaegse hambaravi suundadega.

Kliinik 32 visioon on saada unistuste hambaravi meeskonnaks, kes on tuntud keeruliste ravijuhtumite lahendamise poolest, tõstes läbi eduka ravi patsiendi enesehinnangut ja pikendades täisväärtuslikult elatud elu.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru