Labor

Labor

Parimate hambaravi võimaluste pakkumiseks on väga oluline, et hambaarstid saaksid töötada koos hambatehnikutega. Vahetu koostöö tagab patsiendile kiirema ja kvaliteetsema ravitulemuse.

Kliinik 32 labor on spetsialiseerunud erinevate kõrgekvaliteediliste ja esteetilise väärtusega hambaproteeside valmistamisele. Meie töö tulemusena valmivad laminaadid, panused, keraamilised kroonid ja sillad, metallokeraamilised kroonid ja sillad, erinevad implantaaditööd, tihvtid, samuti saab tellida tsirkooniumtöid. Ajutiste lahendustena valmistame erinevaid akrüülproteese.

Laboris on kasutusel tippkvaliteediline ja kaasaegne tehnika oma ala parimatelt tootjatelt: Bego, Ivoclar, Amann Girrbach, Renfert, KaVo. Materjalidena on kasutusel Ivoclar keraamika (Empress System), GC, Bego.

Laboris valmib Kliinik 32 patsiendile kõik vajalik hambaarsti ja hambatehniku tihedal koostööl, lähtudes patsiendi individuaalsetest vajadustest. Samuti on võimalik hambalabori teenuseid tellida kõigil hambaravikliinikutel, tellimuste vormistamiseks palun täitke saateleht, mille leiate siit.

Lisainfo telefonil 6 32 32 32 või Skype kliinik32 või e-posti aadressil labor@kliinik32.ee.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru