Klubi 32 - Kliinik32

Klubi 32

Klubi 32

Klubi 32 ühendab hambaarste, kes tunnevad huvi keeruliste ravijuhtumite interdistsiplinaarse lahendamise vastu.

Tegeleme igapäevaselt keeruliste ravijuhtumitega, mis patsiendi rahulolu kõrval pakuvad arstidele sügavat erialast huvi ja panevad proovile vägagi spetsiifilised teadmised. Tihtipeale on lahendusi rohkem kui üks, ent milline neist on konkreetse patsiendi jaoks optimaalseim? Juhtumi lahendamine võib meditsiinis olla loominguline ja arendav meeskonnatööprotsess, mis pakub samasugust naudingut kui võidurõõm keerulise juhtumi edukast lahendamisest.

Kliinik 32’s on meil oma interdistsiplinaarne meeskond, kellega selliseid juhtumeid ühiselt lahendame. Keeruliste ravijuhtudega puutuvad aga loomulikult kokku arstid üle Eesti. Nii otsustasime asutada üle-eestilise klubi, mis ühendaks kõiki hambaarste, kes tunnevad huvi keeruliste juhtumite lahendamise vastu. Kui seni toimis koostöö arstide isiklike tutvuste ja suhtluse tasandil, siis loodud klubi näol loodame laiendada ja avada uusi koostöövõimalusi rohkematele arstidele. See on võimalus kliinikuteüleseks koostööks, mis lihtsustaks patsientide ravi planeerimist. Seda saab kõige edukamalt teha hambaarstide omavahelise koostöö arendamise ning teadmiste ja kogemuste jagamise kaudu. Koos saame jagada põnevamaid juhtumeid, konsulteerida laia ringi kolleegidega ning pakkuda ja analüüsida interdistsiplinaarses keskkonnas erinevaid võimalikke lahendusi.

Klubi liikmed kohtuvad kord kuus peetavatel ravijuhtumite aruteludel. Ravijuhtumite kogumiseks kasutatakse hambaraviprogrammi Dentas. Vähemalt kord aastas korraldame ühisseminari. Jooksev suhtlus toimub klubi meilinglistis, mille kaudu saab vahetada uudiseid planeeritavatest ja läbiviidud üritustest, vahetada mõtteid erinevate juhtumite teemal ning vahendada viiteid asjakohastele juhtumi- ja teadusuuringutele.

Klubiga on teretulnud liituma kõik keerulistest juhtumitest huvitatud raviarstid ja erialaspetsialistid. Liitumissooviga palume ühendust võtta e-posti teel info@kliinik32.ee.
Liitumisavalduse leiate siit.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru