Hambaravi narkoosis - Kliinik32

Hambaravi narkoosis

hambaravi narkoosis
hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Kliinik 32’e hambaravikirurgia kabinetis on narkoosiaparaat koos integreeritava anesteesiamonitoriga, mille sarnased on kasutusel Eesti suurhaiglates üldmeditsiiniliste lõikuste läbiviimiseks. Patsiendi eest kannavad hoolt anestesioloog ja anesteesiaõde ning pärast operatsiooni saab patsient mugavalt toibuda spetsiaalses ärkamistoas. Hambaravi narkoosis sobib keerulisemate ravijuhtumite kirurgiliseks lahendamiseks. Soovi korral saavad seda kasutada ka need patsiendid, kellel on paaniline hirm hambaarstide ees. Enamasti suudame vähendada patsientide hirmu ja ebamugavust kasutades teisi valutuid hambaravivõtteid – tuimastusgeele, tuimastussüste, rahustavaid tablette, hambaravi sedatsioonis.

Sedatsiooni puhul toimub patsiendi rahustamine ja kerge une tekitamine ravimitega, mis muudab patsiendi emotsionaalselt ja füüsiliselt lõdvestunuks ning rahulikuks. Samas on patsient sedavõrd ärkvel, et suudab rääkida, liigutada ja täita hambaarsti korraldusi ning säilivad kõik elutähtsad refleksid.

Narkoosis ravi pakume patsientidele, kes on vanemad kui 3-aastased.

MEIE TEENUSED:

Kinkekaart

Esmaabi

Esimene visiit

Suuhügienisti teenused

Juureravi

Igemeravi

Proteesimine

Ortodontia

Implantoloogia

hambaravi narkoosis

Hambaravi narkoosis

Suukirurgia

Röntgenipildid

Logopeedia

Logopeedi teenused

Kliinik 32 meeskonda kuuluvad spetsialiseerunud arstid kõikidest hambaravi valdkondadest.

Meie hambaravikliiniku arstid teevad omavahel tihedat koostööd, et leida igale patsiendile sobivaim ravilahendus.

Kliinik 32 spetsialistid täiendavad end regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel, et olla kursis kaasaegse hambaravi suundadega.

Kliinik 32 visioon on saada unistuste hambaravi meeskonnaks, kes on tuntud keeruliste ravijuhtumite lahendamise poolest, tõstes läbi eduka ravi patsiendi enesehinnangut ja pikendades täisväärtuslikult elatud elu.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru