Kuidas käib hammaste valgendamine hambaravikabinetis? - Kliinik32

Kuidas käib hammaste valgendamine hambaravikabinetis?

Kuidas käib hammaste valgendamine hambaravikabinetis?

Suuhügienisti juures hammaste valgendamiseks tuleb Teil varuda aega umbes tund. Esmalt hindab arst Teie hammaste olukorda:

karioossed defektid (augud) tuleb enne valgendamist parandada, sest valgendamise ajal on oht, et valgendusgeel võib sattuda hambaauku ja hiljem põhjustada hamba tundlikkust
hambakivi ja katt tuleb eemaldada, et hambapinnad oleksid puhtad ja geel saaks mõjuda kõikidele hambapindadele ühtlaselt.
Kui hammaste olukord on hinnatud ja sobilik valgendamiseks, siis puhastab suuhügienist Teie hambad pastaga. Seejärel määrab suuhügienist Teie hetke hambavärvi, et pärast valgendamist näha tooni muutust.

Kliinik 32’s valgendatakse hambaid Zoom lambi ja OpalEscence geeliga. Esmalt kantakse Teie igeme ja hambapiirile kaitse, et geel ei satuks igemetele. Seejärel kantakse hammastele geel, mis aktiveeritakse 15 minutiks Zoom lambiga. Protseduuri saab korrata samal visiidil 4 korda 15 minutit, kuid tavaliselt piisab juba kahest seansist, et saavutada patsienti rahuldav tulemus. Valgendusprotseduuri lõpus eemaldatakse geel hammastelt ja igemekaitse igemetelt.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru