Patsiendid meist - Kliinik32

Patsiendid meist

Patsiendid meist

Klientide tagasiside

Kelly P.
Posted on google

Esiteks on väga lihtne endale aega broneerida nende kodulehel. Teiseks on kliinik ise väga ilus ja kaasaegne. Arst kelle juures käisin oli samuti super tore ja ei tekkinud kordagi ebameeldivat hetke toolis istudes, arst uuris koguaeg, kas on mugav ja ega valus ei ole (ei olnud, kordagi!) :)

Елена Сулаева
Posted on facebook

Всё ОЧЕНЬ понравилось .
Очень понятная , квалифицированная консультация .
Dr. Reet Pallase - умничка.
Персонал - очень приветливый , доброжелательный , говорят свободно на двух языках .
Рекомендую!

Rene Meres
Posted on facebook

Olen mitu aastat käinud Kliinik 32-s hambaid ravimas ning olen ääretult rahul. Mul ei ole kunagi varem olnud nii hea meel minna hambaarsti juurde, kui seal käies. Kuna pean klienditeenindusesest, sõbralikkusest ja personaalsusest palju lugu, siis see on see, mis mind kõnetab :) Praegu on teist aastat käsil breketravi ning minu suurimad tänud Dr. Kirsten Nigulile, kes minu ravi eest hoolitseb. Aitäh!

Tarmo Jürisson
Posted on google

Mina enam hambaarsti ei karda :)
Väga hea koht, kus tunnike mugavalt patsiendi toolil lebotada. Kõik on tehtud selleks, et ma saaksin tipptasemel ravi ja et kliinikust
lahkudes oleks naeratus näol. Nii hoida!

Kadri Luik
Posted on facebook

Väga professionaalsed arstid, sõbralik suhtumine, tasemel tehnilised võimalused. Tarkusehammaste eemaldamine (kaks korraga), tehti ära nagu möödaminnes. Olgu tarvis heledamat hambatooni, sirgemat hambarivi, korralikku puhastust või augukese täitmist - kõik tehakse pühendumusega. Alati leitakse kliendile sobivaim aeg ja meeldetuletus on raud-kindlalt telefonis, et isegi haugi mälu korral jõuad ikka kenasti õigeks ajaks kohale. Olen tänulik oma sisetundele, mis soovitas just Kliinik 32 kasuks otsustada. Usaldan 100% ja tänan suurepärase töö eest :)

Janika Paabo
Posted on facebook

Parim hambaravi valik. Väga professionaalsed arstid. Eriti kiidan dr Kristin Laugust. Toredalt seletab alati mida ta parasjagu teeb :)

Rita Gullord
Posted on facebook

Siirad tänud, et olemas olete ☺ alati puhas rõõm Teid külastada! Päikest Teie päevadesse!!!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru