Kliinik32

Suukirurgia, hammaste eemaldamine

Parima ravitulemuse tagamiseks on kirurgiliste protseduuride teostamiseks Kliinik 32-s eraldi operatsioonikabinetid. Operatsioonitubades viiakse läbi lõikusi, mis nõuavad kõrget tähelepanu puhtusele.

 
Kliinik 32 teostatakse pea kõiki suukirurgilisi lõikusi, milleks on hammaste tavaline ja operatsiooni teel eemaldamine, tarkusehamba eemaldamise operatsioon, tsüsti ja hamba juuretipu eemaldamise operatsioonid, hamba vabastamine ortodontilise ravi käigus, huule- ja keelekida operatsioonid, implantaatide paigaldamine, pehmete kudede plastilised operatsioonid, luuplastika operatsioonid, näiteks põskkoopa põhja tõstmine implantatsiooni eel jne.
 
Kaasaegse hambaravi üheks peamiseks eesmärgiks on ennetada hammaste kaotust. Hammaste säilitamiseks ja tervena hoidmiseks tehakse enamasti kõik võimalik, sest ka üheainsa hamba kaotamine võib mõjutada kogu hammaskonda ning hambarea välimust. Enamlevinud põhjusteks hammaste eemaldamiseks on
ulatuslik kaaries, kaugelearenenud igemehaigus, konservatiivsele ravile allumatu põletik, ortodontiline korrigeerimine, vales kohas paiknev hammas, suhu mitte mahtuv tarkusehammas, lootusetult lagunenud või murdunud hambakroon või -juur. Hamba eemaldamise eel tehakse kohalik tuimastus ja tänu sellele pole hamba eemaldamine enamasti valus.
 


Erinevate kaasaegsete ravivõimaluste ja Kliinik 32 teostatud ravijuhtumitega tutvumiseks, külastage palun rubriiki ravijuhtumid.

 Hambaravi | Hammaste valgendamine | Breketid
Jaga seda lehte: