Veronika heaks - Kliinik32

Veronika heaks

Veronika heaks
14. august 2017

Väikese Veronika lugu

17. aprill 2014 oli Svetlana ja Arturi elus kõige õnnelikum, kuid ka südantlõhestavam päev. See oli päev, mil sündis nende tütar Veronika.

Sünnitusel juhtus õnnetus, mille tõttu väike tüdruk lämbus emakasiseselt. Tema süda vaevalt lõi ja ükski organ ei toiminud iseseisvalt. Tüdrukukese ellujäämist ei usutud. Läbi ime jäi väike Veronika elama.

Õnnetuse tõttu sai Veronika aju väga tugevalt kahjustada, mistõttu tema areng on olnud aeglane. Praegu, 3-aastasena õpib ta veel pead hoidma. Veronika vanemad on väga tänulikud, et tütreke jäi nende juurde, nad armastavad ja hoiavad teda väga. Veronikaga paremini liikumiseks unistavad nad tütre ratastoolile kohandatud autost.

Kliinik 32 meeskond on otsustanud oma 10. juubeliaasta puhul Veronikat toetada, aidates koguda kokku vajalik rahasumma sobiva auto soetamiseks.

Avatud on Veronika Vader nimel annetuskonto EE802200221067362007, kuhu on oodatud heategijate toetused. Kõigi annetajate nimed avaldatakse „Veronika heaks“ kodulehel ja Facebooki lehel. Annetuskonto on avatud 2017. aasta lõpuni.


Teemad

Heategevus

Jaga artiklit

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot | Sain aru