Kliinik32

Hambaravikeskus Kliinik 32

Kliinik 32 on Tallinna südalinnas asuv hambaravikeskus, mis pakub oma patsientide kõigile suumuredele ravilahendusi koos südamliku teenindusega.

Meie patsientide hammaste eest kannab hoolt ligi 45 hambaarstist ja assistendist koosnev meeskond, kuhu kuuluvad tippspetsialistid kirurgia-, ortodontia-, implantoloogia- ja parodontoloogiavallast, samuti üldhambaravist. Suuügienisti juures saab käia iga-aastasel suuhügienisti visiidil hammaste sügavpuhastamiseks, soovi korral saab teha ka hammaste valgendamist. Kiireloomulistele suumuredele pakume esmaabi.

Kliinik 32 hambaarst koos patsiendiga

Ravi kvaliteedis püüdleme Euroopa parimate kliinikute hulka nii arstide ja assistentide teadmiste ja oskuste, ravitehnoloogia ja -materjalide kui ka teeninduse poolest.

Meie arstid täiendavad end regulaarselt rahvusvahelistel kõrgetasemelistel koolitustel ja seminaridel ning koolitavad ka teisi arste Kliinik 32 nimelises üle-eestilises seminarisarjas. Kuna meeskonda kuuluvad kõigi hambaravivaldkondade spetsialistid, kes ühtlasi tunnevad hästi maailma hambaravi uuendusi ja võimalusi, leiavad nad ühiselt ning huviga lahenduse ka kõige keerulisematele juhtumitele. Sellist koostööd, kus erinevate valdkondade arstid panevad koos läbimõeldult kokku patsiendi jaoks sobivaima raviplaani, nimetatakse hambaravis interdistsiplinaarsuseks. See aitab tagada, et ravikäik on patsiendi jaoks tõepoolest meditsiiniliselt kõige mõistlikum ja efektiivsem ning seega reeglina ka rahaliselt soodsam. Ühtlasi tähendab see, et patsiendil võib sõltuvalt raviplaanist olla vaja külastada mitut erinevate erialade hambaravispetsialisti.

Hambaravi mikroskoopMugav ja efektiivne keskkond on hambaravis oluline. Meie ruumid on ehitatud spetsiaalselt hambaravi jaoks ning arvestades arstide erialaseid soove. Muuhulgas oleme rajanud eraldi operatsioonikabineti. Samuti oleme ulatuslikult investeerinud ravitehnoloogiasse. Meil on uue põlvkonna tehnoloogial põhinev hambaravi 3D-röntgenaparaat. Juureravi tulemuslikkusele aitavad kaasa hambaravimikroskoobid. Ravi planeerimisel kasutame spetsiaalseid arvutiprogramme, mis võimaldavad mõõta ja hinnata hetkeolukorda kui ka prognoosida ravi tulemust. Hammaste korrigeerimiseks pakume patsientidele laminaate, mis võimaldavad saavutada sirge ja esteetilise hambarea. Süsti pelgavatele patsientidele pakume esimesena Eestis nõelavaba tuimestust. Need on vaid mõned näited tehnoloogiatest ja ravivahenditest, mida oma hambaravikeskuses kasutame.

Meie jaoks on oluline, et patsient tunneks end mugavalt, rahulikult ning kindlates kätes. Usume, et hambaarsti külastamine saab olla meeldiv ja valutu kogemus. Kvaliteet ravis ning südamlikkus suhtluses on meie jaoks tähtsad.

 

                                                                                                          Hambaravi | Hammaste valgendamine | Breketid
Jaga seda lehte: