Kui sa ei näe seda kirja korrektselt, siis kliki siia
  EN   FI   RU
 
 

Kliinik 32 – viisteist aastat naeratuste taga

 
   

15 aastat on meie Kliinik 32 ravimeeskonnale olnud kokkukasvamise aeg. Tunneme siirast rõõmu selle üle, et meie erioskusi osatakse hinnata ja väärtustatakse südamega tehtud tööd. Usume, et suudame jätkuvalt kaasas käia digitaalse ravitehnoloogia arenguga ja pakkuda patsientidele kaasaegse hambaravi võimalusi. Suur tänu meie patsientidele usalduse eest!

Mida teevad hambaarstid, kui keegi ei vaata?

 
Kliinik32
 

Kas Sina oled niiditõmbaja?

Hammaste tervise kuu tuletas meelde, miks on oluline kasutada hambaniiti. Hambahari suudab puhastada vaid ligi 60% hambapinnast ja ülejäänud 40% puhastamiseks tuleb appi hambaniit. Kõiki hambavahesid ja -külgesid on vaja niiditada iga päev, soovitatavalt õhtuti enne hambapesu, vastasel juhul tekib hambavahedesse hambakatt. Ka laste hambavahesid tasub hambaniidiga puhastada – nii tekib harjumus, mis saadab neid loodetavasti terve elu.
Kui hambaniidi kasutamine ühel või teisel põhjusel ei sobi, siis on saadaval ka alternatiivseid vahendeid: hambavaheharjakesed, hambaniidihoidjad, ühekordsed kummist hambatikud ja lisavahendina ka irrigaator ehk hammaste survepesur.

Rohkem infot õigete niiditamisvõtete kohta leiad lehelt www.hammastetervisekuu.ee

 
 

Kliinik 32 logopeed Andres Köster pälvis hambaraviteaduse stipendiumi

 
   

Eesti hambaarstiteaduse stipendiumi fondi 2500-eurose stipendiumi pälvis meie Kliinik 32 logopeed ning Tartu Ülikooli Hambaraviinstituudi müofunktsionaalse teraapia ja logopeedia nooremteadur, esimese aasta doktorant Andres Köster.

 
 

Hambaarst taskus – hammaste sügavpuhastus

 
   

Hammaste sügavpuhastus paneb suu särama. Suus on hea ja siidine tunne ning hambad on pärast puhastust nagu pärlid.
Meie Kliinik 32 suuhügienist Krista Aas selgitab, kuidas hoida hambaid pärast hammaste sügavpuhastust ja kui tihti peaks suuhügienisti külastama.

 
Kliinik32
 

Pühad toovad muudatusi kliiniku lahtiolekuaegadesse

Oleme avatud:

23. detsembril kell 8–14
27.–28. detsembril kell 8–16
29. detsembril kell 8–15

Pühadeperioodil oleme suletud 24.–26. detsembril, 30.–31. detsembril ja 1. jaanuaril.

Meie Facebooki lehel, blogis ning Instagrami lehel jagame uudiseid ja infot hammaste tervise ning kliiniku tegemiste kohta.

 
  Ilusat ees ootavat talvehooaega!
Teie Kliinik 32