Kui sa ei näe seda kirja korrektselt, siis kliki siia
  EN   FI   RU
 
 

Hea patsient!

November on Eestis hammaste tervise kuu ja Kliinik 32 eestvedamisel toimuv teavituskampaania kutsub üles teadlikkusele enda ja oma pereliikmete hammaste eest hoolitsemisel.

Seekord ütleme lihtsalt: lõpeta oma hammaste kiusamine!

#hambakiusuvabakuu #kiusuvabasuu #hambakius #kissmyamazingteeth #kliinik32

http://hammastetervisekuu.ee/

 

Statistika: Iga viies breketikandja on täiskasvanu

Müüt, et breketid on ainult lastele ja noortele, ei ole tegelikult tõsi. Kõigist meie kliinikus ortodondiravi saavatest patsientidest umbes viiendik on täiskasvanud.

Erinevalt lastest ja noortest ei lase täiskasvanud endale kunagi suhu panna värvilisi breketeid, vaid eelistavad võimalikult nähtamatuid lahendusi või uusi alternatiive – peaaegu nähtamatust plastikust kapesid.

Kapesid saab kasutaja ise suhu panna ja eemaldada ning mõne tähtsa kohtumise või sündmuse korral lühikeseks ajaks ära võtta. Kergemad hambumuse probleemid on kapedega lahendatavad kuue kuuga, keerulisemate murede korral võib ravi kesta rohkem kui kaks aastat. Sellised tulemused põhinevad Kliinik 32 poolt soovitatavatel Invisalign kapede ravijuhtumitel, millega on maailmas ravitud üle 6 miljoni inimese hambumust.

 

Uus Eesti Hambaarstide Liidu president on meie dr. Piret Väli

Pireti sõnul on oluline Eesti hambaarstide kõrge ravikvaliteedi tagamine, mille aluseks on patsientide vaba liikumine, õigus valida oma hambaarst, kus hambaravihüvitised liiguksid koos patsientidega. Tähtis on kasvatada inimeste terviseteadlikkust, võtmetegevuseks riiklikult toetatud ennetustegevused.

Pireti mõtetest tervishoiu kujundamisel saab lugeda aasta alguses ilmunud arvamusloos ja Eesti Hambaarstide Liidu pöördumises.

 

Võida sõbrale kinkekaart hammaste kontrolli paketiga!

Oleme küsinud patsientidelt kliiniku kohta tagasisidet ja kuulnud, et inimesed hindavad eelkõige meie arstide südamega tehtud tööd ja läbimõeldud kõrgetasemelisi ravilahendusi.

Soovid samuti arvamust avaldada?

Kõigile, kes järgmise nädala jooksul kirjutavad Kliinik 32 kohta soovituse ja hinnangu Google’is, saavad kingituseks hammaste kontrolli paketi (väärtuses 32 eurot), millega oma sõpra üllatada pühade puhul.

 

Pühad toovad muudatusi kliiniku lahtiolekuaegadesse

23. detsembril, 27. detsembril ja 30. detsembril oleme avatud kell 8–16.
Suletud oleme pühadeajal 24.–26. detsembril, 31. detsembril ja 1. jaanuaril.

Meie Facebooki lehel ja Instagrami lehel jagame uudiseid ja infot hammaste tervise ning kliiniku tegemiste kohta.

 
  Ilusat ees ootavat talvehooaega!
Teie Kliinik 32