Kliinik32

Hambad on viltu

Viltuseid hambaid aitab parandada ortodontiline hambaravi, mille käigus parandatakse hammaste asendeid. Tulemuseks on ilus ja sirge hambarida ning kaunim naeratus.

Ortodontilise hambaravi abil saab suunata ruumipuuduses olevaid hambaid sirgesse joonde, sulgeda vahesid hammaste vahel ning taastada igemehaiguse (parodontiidi) tagajärjel nihkunud hammaste asendeid. Samuti aitab ravi luua paremad tingimused edasiseks proteesimiseks, kui patsient seda vajab.

Soovitatav aeg raviks on teismeiga, mil hambad on just suhu lõikunud ning nihkumine kõige kiirem, aga sobiva ravilahenduse leiame igas vanuses patsientidele, kellele viltune hambarida muret teeb.


 Ilus naeratus

Parimaid tulemusi hammaste joondamisel annab breketite kandmine. Kliinik 32-s kasutame kõrgkvaliteetseid 3mUnitek breketeid. Breketeid on erineva kuju, välimuse ja värvidega ning nii peaks igal patsiendil olema võimalik leida endale raviperioodiks sümpaatne abivahend.

Enne ravi alustamist viib arst läbi uuringud, mille põhjal koostab võimalikud raviplaanid ning koos patsiendiga valib parima võimaliku ravilahenduse. Vajadusel valmistatakse ka spetsiaalsed näidised, mille pealt patsient näeb ravi lõpptulemust.
Ravi kestab keskmiselt 1,5 aastat, mille kestel patsient kannab hammaste asendite parandamiseks breketeid. Breketite eemaldamisele järgneb ortodontilise ravi tulemusi säilitav periood, mis on vajalik selleks, et saavutatud tulemus jääks püsima.

Erinevate kaasaegsete ravivõimaluste ja Kliinik 32 teostatud ravijuhtumitega tutvumiseks, palun külastage rubriiki ravijuhtumid.

 Hambaravi | Hammaste valgendamine | Breketid
Jaga seda lehte: