Kliinik32

Proteesimine

Puuduvate hammaste asendamiseks sobivad proteesid ehk tehishambad. Proteesidega on võimalik korrigeerida hambakrooni defekte, asendada üksikuid puuduvaid hambaid või hambutu lõualuu puhul kogu hammaste rida. Tänapäeva proteetikas on kasutusel väga palju erinevaid tehnilisi lahendusi ja materjale, mis aitavad kaasa kauni naeratuse tagasi saamisel, mis arvestavad patsiendi soove ja võimalusi.

Kliinik 32-l on parima teenuse pakkumiseks oma hambalabor, mis on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga ja kus töötavad kogemustega hambatehnikud. Väga oluline on, et hambaarstid saaksid töötada koos hambatehnikutega, sest vahetu koostöö tagab patsientidele kiirema ja kvaliteetsema ravitulemuse. Kliinik 32 on tehishammaste puhul olulisel kohal hammaste loomulikkus.
 

Kirurgia ja proteesimise jaoks koostab arst vastavalt patsiendi suumuredele paketi, mis hõlmab vajalikku arvu implantaate ja vastavalt patsiendi valikule proteese, fikseeritud plastmassist silda või metallokeraamilist silda. Hind varieerub vastavalt implantaatide arvule ja patsiendi valitud kinnituslahendusele, täpsem maksumus kujuneb vastavalt patsiendi individuaalsetele ravisoovidele ja -vajadustele.

 

Erinevate kaasaegsete ravivõimaluste ja Kliinik 32 teostatud ravijuhtumitega tutvumiseks, palun külastage rubriiki ravijuhtumid.

 Hambaravi | Hammaste valgendamine | Breketid
Jaga seda lehte: