Kliinik32

Hammaste Sügavpuhastus

Hammaste tervis ja puhtus on oluline igaühele. Seetõttu soovitame lisaks regulaarsele iga-aastasele hammaste kontrollile hoolitseda kogu suuõõne eest Hammaste Sügavpuhastuses.

Hammaste Sügavpuhastus on hea lahendus kõigile, kes soovivad säilitada oma nooruslikku naeratust veel pikaks ajaks suhteliselt kerge vaevaga – käies vähemalt korra aastas Hammaste Sügavpuhastuses ning järgides meilt saadud näpunäiteid. Juhime siiski tähelepanu, et Hammaste Sügavpuhastus sobib vaid neile patsientidele, kellel ei ole kaugelearenenud igemepõletikku ehk gingiviiti või hambaümbruse põletikku ehk parodontiiti. Kui patsiendil on aga diagnoositud kas gingiviit või parodontiit, on esmalt vajalik ravi parodontoloogi juures.

Visiit sisaldab:

        - Hammaste soodapesu (airflow), mille käigus eemaldatakse katt, pigmentatsioon ja võimalik

           igemepealne hambakivi;

        - Ultrahelipuhastust, mille käigus eemaldatakse hambakivi nii igeme pealt kui ka igeme alt,

           sealhulgas hammastevahelises piirkonnas;

        - Pastapuhastust, mis annab viimase lihvi säravale puhtusele;

        - Loputust antibakteriaalse värskendava suuveega;

        - Soovitusi Teie suule ja hammastele sobivaimate suuhügieenitarvete ja –meetodite osas.
 

Sügavpuhastuse protseduuri järel on hambad ideaalselt puhtad ning Teil on kergem ja mugavam jätkata igapäevase suuhügieeniga. Hammaste Sügavpuhastuses hoolitsevad Teie eest Kliinik 32 suuhügienistid  Julia Janpol, Eveli Hark ja Krista Aas. Hammaste Sügavpuhastuse paketi hind on 95 eurot.

Soovi korral on võimalik lisaks Hammaste Sügavpuhastusele tellida ka hammaste valgendamise protseduur.

Hammaste Sügavpuhastuse teenusest ja hammaste hooldusest saab lisaks lugeda ajakirjast Naised ja ajalehest Eesti Päevaleht. Vaadake artikleid siit ja siit.

Korralik suuhooldus täna tähendab tervemat suud homme. Õigeid võtteid tutvustab hambahoolduse ABC.Hambaravi | Hammaste valgendamine | Breketid
Jaga seda lehte: